Terna Coffee Table

S-P-01300_Terna_1.jpgS-P-01300_Terna_3.jpgS-P-01300_Terna_2.jpg

Product information

English

Terna, designed by Studio Kairos, is a coffee table family developed for both home and office. Geometrical legs and thin top surfaces differentiate Terna among other traditional coffee tables. It is presented with wooden and marble finishing alternatives.

 

Turkish

Hem orta hem de yan sehpa olarak kullanılabilecek bir tasarım. Studio Kairos tasarımı Terna, Koleksiyon’un 2016 yeni ev serisi için geliştirilmiş bir sehpa ailesidir. Farklı form ve yüksekliklere sahip, hem orta hem de yan sehpa olarak kullanılabilecek modüllerden oluşur. İnce görünümlü tablası ve asimetrik geometrideki ayaklarıyla öne çıkan, farklı kombinasyonlar yaratılmasına izin veren bir sehpa grubudur.

Terna, ince kesite sahip ahşap veya mermer tabla ve metal ayaklardan meydana gelir. Laminat, kaplama, mermer gibi alternatifleri olan tabla yuvarlak ya da kare formlarda üretilebilir. Bu tablayı taşıyan ayaklar ise farklı geometrileri asimetrik şekilde tamamlarlar. Birbirlerine çapraz bağlı olan bu geometrik ayaklar için ise epoksi malzeme kullanılır.

Detailed information

Registration number:
S-P-01300
Status:
Registered
Registration date:
September 5, 2018
Valid until:
April 18, 2021
Geographical scopes:
Global

Company information

Company Name:
Koleksiyon Mobilya Sanayi A.S.
Country:
Turkey
Contact:
Website:

Included products in this EPD

Use this QR code to link directly to this page
QR Code